Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Sprawdź oferty na Telewizja + Internet - wprowadź swój adres

Podając adres sprawdzisz dostępność ofert i operatorów w Twoim budynku

Ile kosztuje pakiet internetu z telewizją?

 

Ceny internetu z telewizją uzależnione są od lokalizacji użytkownika. Koszt takiego pakietu będzie więc inny np. w Warszawie, na Podlasiu czy na Śląsku. Duży wpływ na ceny internetu z telewizją ma łącze wybrane przez danego użytkownika: im jest ono lepsze i szybsze, tym bardziej rośnie cena za pakiet. Niemniej, internet+telewizja to zawsze korzystniejsza opcja niż dwie usługi zamówione oddzielnie.

Najtańszy pakiet internetu i telewizji można znaleźć już poniżej 70 zł miesięcznie. Taka cena zapewnia jednak przeciętne łącze 150 Mb/s i poniżej 50 kanałów TV. Zakładając szybkość sieci ok. 300 Mb/s i zdecydowanie szerszy pakiet, TV z internetem kosztować będzie przeciętnie w przedziale 120-200 zł.

Ile kosztuje pakiet internet+telewizja? Sprawdzenie cen operatorów możliwe jest poprzez serwis PanWybierak.pl - wpisz swoją lokalizację, by zweryfikować jakie są aktualne oferty w konkretnym miejscu. 

 


 

Jakie firmy i kablówki zapewniają internet z telewizją?

 

Pakiet TV+internet to dziś jedna z najczęściej wybieranych usług zamawianych przez klientów sieci kablowych czy firm zapewniających telewizję lub światłowód. Połączenie internetu z dostępem do sygnału TV to zawsze spore korzyści dla odbiorcy - niskie ceny, tanie usługi, centralizacja opłat u jednego operatora.

Obecnie pakiety telewizyjno-internetowe oferują zarówno największe marki branży telekomunikacyjnej jak i małe, lokalne kablówki. Stąd tak ważne jest precyzyjne i dogłębne porównanie ofert dostawców - tylko ono pomoże odpowiedzieć na pytanie, jaka firma ma aktualnie najlepszą propozycję na telewizję z internetem w danej lokalizacji.

Wśród firm oferujących w skali kraju pakiety internetu z telewizją są m.in.:

▪ Vectra

▪ Multimedia Polska

▪ UPC

▪ Polsat.

Coraz częściej telewizję przez internet oferują też marki kojarzone z telefonią komórkową - np. Orange, Plus, Play i T-Mobile.

 


 

Dlaczego warto wybrać opcję "telewizja+internet"?

 

Oba kanały rozrywki są dziś ze sobą silnie związane. W jednym mieszkaniu czy domu coraz częściej potrzebny jest zarówno szybki, stabilny internet - np. łącze światłowodowe - ale również bogaty zestaw kanałów TV. Gdy obie opcje są rozdzielone, ceny mogą okazać się mało konkurencyjne. Połączenie internetu i telewizji - jedna spakietowana usługa na obie opcje - to obniżka kosztów, łatwy montaż i instalacja oraz lepsza kontrola nad wydatkami.

Co szczególnie ważne, oferty na internet z telewizją to szczególnie ciekawy front walki operatorów. Dostawcy sieci i TV widzą tu duże pole do rywalizacji na ceny, rabaty czy promocje. Warto - wybierając oferty pojedynczych usług - zastanowić się, czy pakiet nie okaże się najkorzystniejszy. Szczególnie w sytuacji, gdy klasyczna telewizja coraz bardziej łączy siły z mediami internetowymi, co widać np. po zbliżeniu marek Netflix i Grupy Canal+.

 


 

Jak działa porównywarka ofert PanWybierak.pl?

 

Pakiety internetu z telewizją to bardzo szerokie zestawienie ofert, które regularnie się zmieniają pod kątem cen czy warunków promocyjnych. Porównywarka Pan Wybierak analizuje - na podstawie zróżnicowanych czynników rankingowych - aktualne ceny internetu z telewizją od tego samego operatora. Sprawdza automatycznie, które z nich są najkorzystniejsze - tanie, z niskim kosztem aktywacji czy ciekawymi gratisami od kablówki czy innej firmy. Efekty porównania cen i innych warunków prezentujemy w serwisie Pan Wybierak.

Dbamy o Twój czas. Jeśli sprawdzisz, jaka oferta na internet z telewizją będzie obecnie najlepsza, możesz zlecić obsługę umowy Panu Wybierakowi - porównywarce zatrwierdzonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Cały proces zamówienia danej usługi jest zawsze w pełni bezpłatny. Możesz to zrobić online lub poprzez kontakt z naszym działem obsługi pracującym codziennie - od poniedziałku do niedzieli. Sprawdź ceny i warunki pakietów internet+TV i skorzystaj z atrakcyjnych cen, jakie znajdziesz w serwisie Pan Wybierak.

Porównywarka usług telekomunikacyjnych Pan Wybierak zapewnia regularną analizę wszystkich ofert internetu i TV w Polsce. Na podstawie zróżnicowanych czynników sprawdzamy, kto zapewnia najlepsze propozycje łączące telewizję oraz światłowód lub internet stacjonarny. Sprawdzając oferty widać, jak znacząco mogą różnić się zarówno ceny jak i promocje oferowane przez te firmy. Podlegają one regularnym zmianom. Pan Wybierak to porównywarka, która na bieżąco aktualizuje dane dając przegląd tego, jak obecnie kształtują się warunki dostawców internetu w Polsce.

 


 

Dlaczego warto zamówić internet z telewizją przez PanWybierak.pl?

 

Przedstawiając zawsze aktualne oferty internetu z telewizją zbieramy dla Ciebie wszystkie kluczowe informacje dotyczące parametrów, liczby kanałów czy dodatków zapewnianych przez dostawców usług. Korzystając z Pana Wybieraka sprawdzisz jaki cennik mają obecnie kablówki wyspecjalizowane w TV+internecie.

Skorzystaj z wyszukiwania lokalizacyjnego - dzięki temu sprawdzisz, czy w danym rejonie nie obowiązuje specjalna promocja na pakiety. Porównywarka Pan Wybierak zbiera kompleksowe dane operatorów i - na podstawie własnych czynników rankingowych - wskazuje najkorzystniejsze rozwiązania. Robi to analizując nie tylko ceny, ale i promocje, rabaty czy obniżki w przypadku pakietów usług.

Sprawdzając oferty z Panem Wybierakiem masz pewność, że internet i telewizja będą naprawdę dobrym wyborem. Jeśli masz pytania, możesz również skontaktować się z działem obsługi porównywarki cen Pan Wybierak. Bezpłatnie sprawdzimy dla Ciebie aktualne oferty internetu z telewizją przez telefon - jeśli zdecydujesz się zamówić usługi, zajmiemy się wszystkimi detalami administracyjnymi tak, byś szybko otrzymał modem i dostęp do internetu oraz TV.